Producenci
Thermaltake Podstawka chłodząca pod NB'ka - Massive V20 (10~17", 200mm Fan, LED)
Opis
Podstawka chłodząca pod NB'ka - Massive V20
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 10'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 20 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 800 obr./min |
| Przepływ powietrza | 70.38 cfm |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Głośność | 31.7 dB |
| Hub USB | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 365 x 276 x 42 mm |
| Waga | 700 g |
| Pozostałe parametry | - Natężenie znamionowe: 0.4A |