Producenci
Thermaltake Podstawka chłodząca pod Notebooka - Massive A21 (10~17", 200mm Fan)
Opis
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 20 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 800 obr./min |
| Przepływ powietrza | 64 cfm |
| Głośność | 28 dB |
| Hub USB | Nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Aluminium |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Aluminiowy |
| Wymiary | 390 x 290 x 32 mm |
| Waga | 795 g |