Producenci
Thermaltake Podstawka chłodząca pod Notebooka - Massive A23 (10~17", 120mm Fan)
Opis
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 10,2'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 11.1'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Przekątna ekranu | 16.4'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Przekątna ekranu | 11.3'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 16,1'' |
| Przekątna ekranu | 14.5'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Przekątna ekranu | 11'' |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 10,6'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 10.8" |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1200 obr./min |
| Przepływ powietrza | 38 cfm |
| Głośność | 28 dB |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 350 x 260 x 32 mm |
| Waga | 622 g |