Producenci
Thermaltake Podstawka chłodząca pod laptopa Massive 12 RGB 15 cali
Opis
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 10'' |
| Przekątna ekranu | 12.9" |
| Przekątna ekranu | 12,45'' |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Przekątna ekranu | 10,2'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 14.5'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 11.1'' |
| Przekątna ekranu | 10.8" |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 12,4'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Przekątna ekranu | 11.3'' |
| Przekątna ekranu | 10,6'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Przekątna ekranu | 14,4'' |
| Przekątna ekranu | 11'' |
| Przekątna ekranu | 13,6'' |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 10,51'' |
| Przekątna ekranu | 13.9'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 42 cfm |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Hub USB | Nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 380 x 280 x 38 mm |