Producenci
Thermaltake Podstawka chłodząca pod notebooka - Massive 12Max 17 cali
Opis
Podstawka chłodząca pod notebooka - Massive 12Max 17 cali
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 10'' |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 8 cm |
| Wentylator | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 5 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2200 obr./min |
| Przepływ powietrza | 36 cfm |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 28 dB |
| Hub USB | 2 porty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 420 * 290 * 40 mm |