Producenci
Thermaltake Tt eSPORTS Myszka dla graczy - Talon Blu 3050 Avago Laser
Opis
Myszka dla graczy - Talon Blu 3050 Avago Laser
Dane techniczne
| Model | TALON Blu |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Laserowy |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 500 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 3000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 117 x 76 x 41 mm. |
| Waga | 90 g |
| Pozostałe parametry | Kompatybilność: Windows 8, 7, Vista, XP |