Producenci
Thermaltake Versa H24 USB 3.0 (120mm), czarna
Opis
Obudowa Thermaltake Versa H24 (Mid-Tower)
Cechy główne:
- Przeznaczona dla tworzenia komputerów domowych oraz dla gamerów
- Wydajne odprowadzanie ciepła
- Beznarzędziowa instalacja komponentów (dysków)
- Podręczne porty I/O
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 429 x 209 x 478 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Pozostałe parametry | - Zatoki wewnętrzne 3.5" umożliwiają montaż 2.5" dysków |
| Waga | 4.2 kg |
| Pozostałe informacje o chłodzeniu | Zainstalowane wentylatory: |