Producenci
Thermaltake Wentylator - Luna 12 LED (120mm, 1200 RPM) BOX Czerwony
Opis
Luna 12 LED Red (Kolor czerwony)
Wentylator Thermaltake Luna 12 LED Red zapewnia wydajne i ciche chłodzenie wewnątrz obudowy. Antywibracyjny system mocowania zwiększa stabilność podczas pracy. Zrównoważona konstrukcja wentylatora z dziewięcioma łopatkami zapewnia optymalny przepływ powietrza. Trwałe łożyska ślizgowe zapewniające cichą pracę gwarantują bardzo niski poziom hałasu. Wentylator dostępny jest w trzech kolorach (czerwony, niebieski i biały).
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1200 obr./min |
| Przepływ powietrza | 50.44 cfm |
| Podświetlenie | Tak |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Poziom hałasu | 20.7 dB |
| Waga | 121.3 g |
| Pozostałe parametry | - Rodzaj łożyska: Sleeve Bearing |
| Kolor | Czerwony |