Producenci
Thermaltake Wentylator - Luna 14 LED (140mm, 1000 RPM) BOX Niebieski
Opis
Wentylator - Luna 14 LED Blue (140mm, 1000 RPM) BOX Luna 14 LED Blue (niebieskie podświetlenie)
Thermaltake Luna 14 LED Blue zapewnia wydajne i ciche chłodzenie wewnątrz obudowy. Antywibracyjny system mocowania zwiększa stabilność podczas pracy. Zrównoważona konstrukcja wentylatora z dziewięcioma łopatkami zapewnia optymalny przepływ powietrza. Trwałe łożyska ślizgowe zapewniające cichą pracę gwarantują bardzo niski poziom hałasu. Wentylator dostępny jest w trzech kolorach (czerwony, niebieski i biały).
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 60.55 cfm |
| Podświetlenie | Tak |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Poziom hałasu | 21.8 dB |
| Wymiary | 140 x 140 x 25 mm. |
| Waga | 150 g |
| Pozostałe parametry | Żywotność wentylatora: 40000 godz. |