Producenci
Thermaltake Wentylator Pure 12 ARGB Sync 3 szt.
Opis
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 56.45 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 25.8 dB |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 171 g |
| Pozostałe parametry |
|