Producenci
Thermaltake Wentylator - Pure 12 LED (120mm, 1000 RPM) BOX Czerwony
Opis
Wentylator - Pure 12 LED Red
Wentylator Pure 12 LED DC- Red (czerwone podświetlenie)
Wentylator Thermaltake Pure 12 LED zapewnia niezawodną, stabilną pracę i wspaniale wygląda. Dostępny w rozmiarze 120 mm, wentylator Pure 12 LED zapewnia idealną równowagę między ciszą, stylem i wydajnością.
- Napięcie startowe: 9.0 V
- Napięcie znamionowe: 12 V
- Natężenie znamionowe: 0.14 A
- Moc wejściowa: 1.68 W
- Maksymalne ciśnienie powietrza: 0.61 mm-H2O
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 129.639 cfm |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Poziom hałasu | 19.5 dB |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm. |
| Waga | 93.6 g |
| Pozostałe parametry | - Typ łożyska: Sleeve |
| Kolor | Czerwony |