Producenci
Thermaltake Wentylator Pure 14 RGB Plus TT Premium Edition 3 szt.
Opis
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600 obr./min |
| Przepływ powietrza | 70.32 cfm |
| Podświetlenie | RGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 9-pin |
| Poziom hałasu | 30.4 dB |
| Wymiary | 140 x 140 x 25 mm |
| Waga | 0.558 kg |
| Pozostałe parametry |
|