Producenci
Thermaltake Wentylator Pure 20 ARGB Sync Case Fan TT Premium Edition
Opis
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 129.54 cfm |
| Podświetlenie | ARGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 20 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 31.2 dB |
| Wymiary | 200 x 200 x 30 mm |