Producenci
Thermaltake Wentylator - Pure A12 LED Czerwony
Opis
Wentylator Pure A12 LED czerwony
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 56.45 cfm |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 156 g |