Producenci
Thermaltake Wentylator - Pure A14 LED niebieski
Opis
Wentylator Pure A14 LED niebieski
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 93.15 cfm |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Wymiary | 140 x 140 x 25 mm |
| Waga | 176 g |