Producenci
Thermaltake Wentylator Pure Plus 12 RGB TT Premium 3-pak (3x120mm, 500-1500 RPM)
Opis
Wentylator Pure Plus 12 RGB TT Premium 3-pak (3x120mm, 500-1500 RPM)
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 56.45 cfm |
| Podświetlenie | RGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 9-pin |
| Poziom hałasu | 25.8 dB |
| Waga | 164 g |