Producenci
Thermaltake Wentylator - Pure S 12 (120mm, 1000 RPM)
Opis
Wentylator - Pure S 12
Wentylator Pure S 12 DC
Wentylator Thermaltake Pure S 12 zapewnia niezawodną, stabilną pracę i wspaniały, elegancki wygląd. Dostępny w rozmiarze 120 mm, wentylator Pure S 12 zapewnia idealną równowagę między ciszą, stylem i wydajnością.
- Napięcie startowe: 9.0 V
- Napięcie znamionowe: 12 V
- Natężenie znamionowe: 0.1 A
- Moc wejściowa: 1.2 W
- Maksymalne ciśnienie powietrza: 0.61 mm-H2O
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 40.997 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Poziom hałasu | 19.5 dB |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm. |
| Waga | 115 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Kolor | Czarny |