Producenci
Thermaltake Wentylator Riing 12 RGB Plus TT Premium Ed Single bez kontrolera
Opis
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1400 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 48.34 cfm |
| Podświetlenie | RGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 9-pin |
| Poziom hałasu | 24.7 dB |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 160 g |