Producenci
Thermaltake Wentylator Riing 12 RGB Sync Edition 3-pak (3x120mm, 500-1500 RPM)
Opis
Wentylator Riing 12 RGB Sync Edition 3pak (3x120mm, 500-1500 RPM)
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 800 obr./min |
| Podświetlenie | RGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Poziom hałasu | 18.5 dB |
| Waga | 163 g |