Producenci
Thermaltake Wentylator Riing Duo 12 RGB TT Premium Edition 3 szt.
Opis
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 42.45 cfm |
| Podświetlenie | RGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 9-pin |
| Poziom hałasu | 23.9 dB |
| Akcesoria w zestawie | Kontroler |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 489 g |
| Pozostałe parametry | Łożysko hydrauliczne |