Producenci
Thermaltake Wentylator - Riing Quad 12 RGB Radiator Fan TT Premium Edition 3 Pak
Opis
Wentylator Riing Quad 12 RGB Radiator Fan TT Premium Edition 3-Pak
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1500 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 40.9 cfm |
| Podświetlenie | RGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 9-pin |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 0.567 kg |