Producenci
Thermaltake Wentylator - Riing Quad 14 RGB TT Premium Ed Single no controller
Opis
Wentylator Riing Quad 14 RGB TT Premium Ed Single no controller
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1400 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 60.17 cfm |
| Podświetlenie | RGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 9-pin |
| Wymiary | 140 x 140 x 25 mm |
| Waga | 238 g |