Producenci
Thermaltake Wentylator - Ring 14 LED (140mm, LNC, 1400 RPM) BOX Niebieski
Opis
Riing 14 Wentylator chłodnicy o wysokim ciśnieniu statycznym z podświetleniem LED
Thermaltake przedstawia serię wentylatorów Riing 14 LED, o średnicy 140 mm. Wentylatory te zwiększają ciśnienie statyczne i zapewniają imponującą wydajność chłodzenia dzięki zoptymalizowanym łopatkom wentylatora. Łożysko hydrauliczne zapewnia długotrwałą pracę i gwarantuje bardzo niski poziom hałasu. Dodatkowo antywibracyjny system mocowania poprawia stabilność podczas pracy. Opatentowany pierścień LED utrzymuje jednolitość koloru i jasności; efekt świetlny jest widoczny ze wszystkich stron i pod każdym kątem.
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1400 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 51.15 cfm |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Poziom hałasu | 28.1 dB |
| Wymiary | 140 x 140 x 25 mm |
| Waga | 186.7 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Video |