Producenci
Thermaltake Wentylator ToughFan RGB 12cm 3pak, Czarny
Opis
Wentylator ToughFan RGB 12cm 3pak
Dane techniczne
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 53.75 cfm |
| Podświetlenie | RGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Rodzaj złącza | 9-pin |
| Poziom hałasu | 21.2 dB |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |