Producenci
Thermaltake Wentylator Toughfan 14 RGB 3pak, Czarny
Opis
Wentylator Toughfan 14 RGB 3pak
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Brak |
| Radiator | Brak |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Podświetlenie | RGB |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 14 cm |
| Rodzaj złącza | 9-pin |
| Poziom hałasu | 30.7 dB |
| Wymiary | 140 x 140 x 25 mm |