Producenci
Thermaltake Zasilacz - Toughpower GF3 ARGB 850W Gold F Modular 14cm Gen5
Opis
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 850 W |
| Wentylator | 14 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 4 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. SATA | 12 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 1 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Wymiary | 160x86x150 mm |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |