Producenci
Thermaltake Zasilacz Toughpower iRGB digital 1650W F modular Titanium 14cm Gen5
Opis
Zasilacz Toughpower iRGB digital 1650W F modular Titanium 14cm Gen5
Dane techniczne
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Titanium |
| Wentylator | 14 cm |
| PFC | Aktywny |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Moc zasilacza | 1650 W |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 8 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. SATA | 16 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 9 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 2 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Wymiary | 150 x 86 x 180 mm |