Producenci
Thermaltake obudowa A700 Aluminum Tempered Glass Edition
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Big Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | E-ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Liczba miejsc montażowych | 17 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 7 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 10 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 14 cm |
| Kolor | Aluminiowy |
| Wymiary | 582 x 294 x 596 mm |
| Waga | 20.05 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | Brak |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Pozostałe parametry | Możliwość zamontowania wentylatorów:
|