Producenci
Thermaltake obudowa - Commander C31 Tempered Glass ARGB
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 20 cm |
| Wentylator | 12 cm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 462 * 233 * 507 mm |
| Waga | 8.01 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Pozostałe parametry | Zamontowane wentylatory Tył: 120 x 120 x 25 mm fan Front: 200 x 200 x 30 mm ARGB fan x2 (800rpm, 29.2 dBA)
Montaż wentylatorów (opcje) Front: 3 x 120mm, 2 x 140mm, 2 x 200mm Top: 2 x 120mm, 2 x 140mm Tył: 1 x 120mm, 1 x 140mm
Montaż chłodnic Front: 1 x 360mm, 1 x 280mm Top: 1 x 240mm, 1 x 280mm Tył: 1 x 120mm
Maksymalna wysokość chłodzenia procesora: 180mm Maksymalna długość zasilacza: 200mm Maksymalna długość karty graficznej: 310mm |