Producenci
Thermaltake obudowa - S300 Tempered Glass - Snow
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 493 * 230 * 508 mm |
| Waga | 11.05 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Pozostałe parametry | Zamontowane wentylatory Tył: 1 x 120mm
Montaż wentylatorów (opcje) Front: 3 x 120mm, 3 x 140mm, 2 x 200mm Top: 3 x 120mm, 2 x 140mm, 1 x 200mm Tył: 1 x 120mm, 1 x 140mm
Montaż chłodnic Front: 1x 280mm, 1 x 360mm Top: 1 x 240mm, 1x 280mm Tył: 1 x 120mm, 1 x 140mm
Maksymalna wysokość chłodzenia procesora: 170mm Maksymalna długość zasilacza: 200mm Maksymalna długość karty graficznej: 280mm / 360mm (bez HDD Rack) |