Producenci
Thermaltake obudowa - The Tower 500 Snow tg*3/ 120mm*2
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | E-ATX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 20 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 12 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 8 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 608 * 388 * 398 mm |
| Waga | 14.8 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 4 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Pozostałe parametry | SYSTEM CHŁODZENIA Tył (wylot): 120 x 120 x 25 mm Standard fan (1500rpm, 35.8 dBA) x 2 |