Producenci
Thermaltake obudowa - V350 TG ARGB Air/Black ARGB Fan*3
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Micro ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 14 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 12 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 475 * 220 * 461 mm |
| Waga | 8.46 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB Typ C |
| Pozostałe parametry | SYSTEM CHŁODZENIA
|