Producenci
Thermaltake obudowa - View 51 ARGB Tempered Glass - Snow
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Big Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Format | E-ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 20 cm |
| Wentylator | 12 cm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 550 * 315 * 525 mm |
| Waga | 14.95 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Pozostałe parametry | Zamontowane wentylatory Tył: 1 x 120 x 120 x 25mm Addressable RGB fan (Fixed 1000rpm, 27.2 dBA) Front: 2 x 200 x 200 x 30mm Addressable RGB fan (Fixed 600rpm, 24dBA)
Montaż wentylatorów (opcje) Front: 2 x 200mm lub 1 x 200mm 3 x 140mm lub 2 x 140mm lub 1 x 140mm 3 x 120mm lub 2 x 120mm lub 1 x 120mm Top: 2 x 200mm lub 1 x 200mm 3 x 140mm lub 2 x 140mm lub 1 x 140mm 3 x 120mm lub 2 x 120mm lub 1 x 120mm Tył: 3 x 120mm lub 2 x 120mm lub 1 x 120mm 2 x 140mm lub 1 x 140mm Dół: 3 x 120mm lub 2 x 120mm lub 1 x 120mm
Montaż chłodnic Front: 1 x 360mm lub 1 x 240mm lub 1 x 120mm 1 x 280mm lub 1 x 140mm Top: 1 x 360mm lub 1 x 240mm lub 1 x 120mm 1 x 280mm lub 1 x 140mm Prawo: 1 x 360mm lub 1 x 240mm lub 1 x 120mm 1 x 280mm lub 1 x 140mm Dół: 1 x 360mm lub 1 x 240mm lub 1 x 120mm
Maksymalna wysokość chłodzenia procesora: 175mm Maksymalna długość zasilacza: 200mm Maksymalna długość karty graficznej: 300mm |