Producenci
Thomson Słuchawki douszne BT WEAR7208PU szare
Opis
Zintegrowana funkcja telefonu z odbiorem połączeń i mikrofonem.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Czułość | -3 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 mm |
| Kolor | Szary |
| Waga | 77 g |