Producenci
Thomson Słuchawki nauszne BT WHP-6011 Czarne
Opis
Informacje o produkcie
- Bezprzewodowe słuchawki dla przyjemności słuchania i wygodnego prowadzenia rozmów telefonicznych przez Bluetooth 5.0
- Słuchawki Bluetooth 5.0 do słuchania muzyki w dowolnym miejscu i/lub telefonowania bez plątaniny kabli
- Alternatywne klasyczne złącze słuchawkowe z kablem 3,5 mm, do użytku w trybie samolotowym lub przy niskim poziomie naładowania baterii
- Przyciski sterujące obsługują funkcję zdalnego sterowania muzyką za pomocą przycisków Play/Pause/Następny utwór/Poprzedni utwór i regulacji głośności
- Zintegrowany mikrofon do prowadzenia rozmów telefonicznych lub wydawania poleceń głosowych
- Proste przełączanie między muzyką a połączeniami
- Komfort noszenia dzięki regulowanemu, wyściełanemu pałąkowi na głowę
- Głośnik 40 mm zapewniający doskonały i mocny dźwięk
- Miękkie wkładki douszne zapewniają długi i przyjemny komfort noszenia
- Obracane nauszniki: idealne do łatwego i kompaktowego transportu
- Niezależna akustyka zapewniająca doskonałą izolację hałasu
- Żywotność baterii 8 godzin przy średniej głośności, czas ładowania około 3 godzin
- Obsługiwane protokoły Bluetooth: HFP, HSP, A2DP, AVRCP dla odpowiedniego zarządzania sterowaniem podczas rozmów telefonicznych, czy strumieniowania audio
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 mm |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 135 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Właściwości elektrotechniczne:
Właściwości fizyczne:
|