Producenci
Thomson Słuchawki przewodowe z mikrofonem EAR3005W Białe
Opis
Słuchawki douszne Thomson EAR3005W z mikrofonem, białe
- Zintegrowana funkcja telefonu z przyciskiem odbierania połączeń i mikrofonem do smartfonów
- Pasywna ochrona przed hałasem z zewnątrz
- Silikonowe nauszniki w rozmiarach S, M i L zapewniają wygodne i pewne dopasowanie
- Zdalna funkcja sterowania muzyką (pauza/odtwarzanie/do przodu/do tyłu), jeśli jest obsługiwana przez telefon
- Idealny do użytku poza domem dzięki funkcji zestawu słuchawkowego
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 92 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry |
|