Producenci
Toshiba Dysk twardy Canvio Basics 2.5 1TB USB 3.0 2022 czarny
Opis
Canvio Basics
Zewnętrzny dysk twardy Canvio Basics mieści do 1 TB danych i pozwala na ekspresowy transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.0. Jest on przystosowany do użytkowania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego ponadczasowe wzornictwo i matowe wykończenie zawsze wyglądają dobrze zarówno na biurku, jak i w podróży. Co więcej, dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0 ten dysk twardy można podłączać do starszych urządzeń.
Dane techniczne
| Model | Canvio Basics |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 14 mm |
| Szerokość | 78 mm |
| Głębokość | 109 mm |
| Waga | 149 g |