Toshiba Telewizor 55 cali 55UV2363DG
Dostępność: brak towaru
Opis
55UV2363DG
VIDAA
4K Ultra HD
Dolby Audio
akcji toczącej się na ekranie dzięki Dolby Audio.
USB Cloning
Disney+
Model
55UV2363DG
Panel D-LED
Przekątna ekranu 55"
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 300 cd/m²
Smart TV Tak
System TV VIDAA
  • Prime Video
  • Amazon Alexa
  • Rodzaj głośnika: Down Firing
  • Tryby dźwięku: Music, Movie, Speech, Classic, Flat, User
  • Equalizer: 5 band
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Tak
Telegazeta (pamięć)
Tak
Bluetooth Nie
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 64 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria pilota (AAA)
  • Skrócona instrukcja obsługi
Wysokość 712 mm
Wysokość z podstawą 760 mm
Szerokość 1233 mm
Głębokość 87 mm
Głębokość z podstawą 257 mm