Toshiba Telewizor LED 24 cale 24WV3F63DG
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
729.90
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
24WV3F63DG
Panel LED
Przekątna ekranu 24"
Technologia HD HD Ready
Rozdzielczość 1366 x 768
Jasność 220 cd/m²
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-C
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Smart TV Tak
System TV VIDAA
Obraz HDR10
Obraz TRU Resolution
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje specjalne
  • HDMI ARC
  • Nagrywanie USB (PVR Ready)
  • Klonowanie listy kanałów na USB
  • Teletekst
  • HDMI CEC
  • Tryb hotelowy podstawowy
  • Odtwarzacz multimedialny
  • Blokada klawiszy
  • Odtwarzanie w standardzie NTSC
Max. moc głośników (sumaryczna) 5 W
Tryb hotelowy Tak
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x Audio in
Gniazda we/wy 1 x Coaxial
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Standard VESA 75 x 75
Pobór mocy 26 W
Wysokość 333 mm
Wysokość z podstawą 362 mm
Szerokość 553 mm
Głębokość 63 mm
Głębokość z podstawą 132 mm