Producenci
Toshiba Telewizor LED 24 cale 24WV3F63DG
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 24WV3F63DG |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Technologia HD | HD Ready |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Jasność | 220 cd/m² |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Smart TV | Tak |
| System TV | VIDAA |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | TRU Resolution |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Tak |
| Funkcje specjalne |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x Coaxial |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Wysokość | 333 mm |
| Wysokość z podstawą | 362 mm |
| Szerokość | 553 mm |
| Głębokość | 63 mm |
| Głębokość z podstawą | 132 mm |
| Waga | 3.6 kg |