Producenci
Toshiba Telewizor LED 32 cale 32LA2E63DG
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 32LA2E63DG |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Android TV |
| Obraz | HLG |
| Obraz | Redukcja szumu |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | TRU Resolution |
| Obraz | HDR |
| Obraz | TRU Micro Dimming |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x Coaxial |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 430 mm |
| Wysokość z podstawą | 473 mm |
| Szerokość | 728 mm |
| Głębokość | 76 mm |
| Głębokość z podstawą | 173 mm |
| Waga | 4 kg |
| Waga z podstawą | 4.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|