Toshiba Telewizor LED 32 cale 32QV2F63DG
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
QLED
VIDAA
FULL HD
DTS
NETFLIX
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
Disney+
YouTube
Prime video
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
32QV2F63DG
Panel QLED
Przekątna ekranu 32"
Technologia HD Full HD
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Jasność 200 cd/m²
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HDR10
Obraz Natural motion
Obraz TRU Resolution
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje Odtwarzanie napisów
Funkcje Blokada rodzicielska
Funkcje specjalne
  • HDMI ARC
  • Nagrywanie USB (PVR Ready) przez HDMI2
  • Klonowanie listy kanałów na USB
  • Teletekst
  • HDMI CEC
  • Tryb hotelowy podstawowy
  • Odtwarzacz multimedialny
  • Blokada klawiszy
  • Odtwarzanie w standardzie NTSC
System dźwięku
  • Rodzaj głośnika Skierowane w dół
  • DTS DTS Virtual:X + DTS HD
  • Equalizer 5 band
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 12 W
Tryb hotelowy Tak
Bluetooth Tak
WiFi Nie
Gniazda we/wy 1 x Coaxial
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Standard VESA 75 x 75
Pobór mocy 26 kW
Wysokość 430 mm
Wysokość z podstawą 473 mm
Szerokość 728 mm
Głębokość 76 mm
Głębokość z podstawą 173 mm