Toshiba Telewizor LED 32 cale 32WV3F63DG
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
847.20
Opis
32WV3F63DG
VIDAA
DTS Virtual X
Disney+
Netflix
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
Prime Video
YouTube
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
32WV3F63DG
Panel D-LED
Przekątna ekranu 32"
Technologia HD HD Ready
Rozdzielczość 1366 x 768
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 250 cd/m²
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Smart TV Tak
System TV VIDAA
Obraz HDR10
Obraz HDR
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • YouTube
  • Prime Video
  • Amazon Alexa
  • Internal WLAN
System dźwięku
  • Rodzaj głośnika: skierowane w dół
  • DTS: DTS Virtual:X + DTS HD
  • Equalizer: 5-zakresowy
  • Speaker Box
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 12 W
Tryb hotelowy Tak
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Audio in
Gniazda we/wy 1 x Coaxial
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Standard VESA 75 x 75
Pobór mocy 26 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria pilota (AAA)
  • Skrócona instrukcja obsługi
Wysokość 430 mm
Wysokość z podstawą 476 mm
Szerokość 728 mm
Głębokość 76 mm
Głębokość z podstawą 187 mm