Toshiba Telewizor LED 40 cali 40LV3E63DG
Dostępność: brak towaru
Opis
40LV3E63DG
FullHD
Smart TV
DTS
PrimeVideo
Netflix
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
YouTube
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
40LV3E63DG
Panel D-LED
Przekątna ekranu 40"
Technologia HD Full HD
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 250 cd/m²
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Smart TV Tak
System TV VIDAA
Obraz HDR10
Obraz TRU Resolution
Obraz HDR
Obraz TRU Micro Dimming
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje EPG
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • YouTube
  • Prime Video
  • Amazon Alexa
System dźwięku
  • Dolby Audio
  • Rodzaj głośnika: Down Firing
  • DTS
  • Equalizer: 5 band
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 16 W
Tryb hotelowy Tak
Telegazeta (pamięć)
Tak
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x Audio in
Gniazda we/wy 1 x Coaxial
Standard VESA 75 x 75
Pobór mocy 37 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria pilota (AAA)
  • Skrócona instrukcja obsługi
Wysokość 517 mm
Wysokość z podstawą 559 mm
Szerokość 902 mm
Głębokość 87 mm
Głębokość z podstawą 173 mm