Toshiba Telewizor LED 40 cali 40QV2F63DG
Dostępność: brak towaru
Opis
QLED
VIDAA
FULL HD
DTS
NETFLIX
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
Disney+
YouTube
Prime video
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
40QV2F63DG
Panel LED
Przekątna ekranu 40"
Technologia HD Full HD
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Jasność 220 cd/m²
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-S2
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HDR10
Obraz TRU Resolution
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje Blokada rodzicielska
Funkcje Odtwarzanie napisów
Funkcje specjalne
  • HDMI ARC
  • Nagrywanie USB (PVR Ready)
  • Klonowanie listy kanałów na USB
  • Teletekst
  • HDMI CEC
  • Tryb hotelowy podstawowy
  • Odtwarzacz multimedialny
  • Blokada klawiszy
  • Odtwarzanie w standardzie NTSC
System dźwięku
  • Moc wyjściowa audio (RMS) 2x8W
  • Rodzaj głośnika - Skierowane w dół
  • DTS - DTS Virtual:X + DTS HD
  • Equalizer 5 band
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 16 W
Tryb hotelowy Tak
Bluetooth Tak
WiFi Nie
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x Coaxial
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 37 kW
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • Bateria pilota (AAA) x 2 Alkaline
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Mały pilot
Wysokość 517 mm
Wysokość z podstawą 559 mm
Szerokość 902 mm
Głębokość 87 mm
Głębokość z podstawą 173 mm