Producenci
Toshiba Telewizor LED 43 cale 43LV3E63DG
Opis
43LV3E63DG
VIDAA
VIDAA dostarcza swoim użytkownikom najlepsze treści globalne i lokalne, zapewniając przy tym łatwość obsługi produktu!
Full HD
Odkryj doskonałej jakości obraz na ekranie telewizora Toshiba Full HD. Z ekranem o rozdzielczości 1080p można cieszyć się idealnie ostrą klarownością obrazu oraz najdrobniejszymi szczegółami i żywymi koloru.
Dolby Audio
Doświadcz rodzaj dźwięku, jaki normalnie można usłyszeć tylko w kinie. Ciesz się autentycznie brzmiącymi dialogami i usłysz więcej z akcji toczącej się na ekranie dzięki Dolby Audio.
DTS Virtual X
Ułatwia rozszerzenie odsłuchu dźwięku przestrzennego, zapewniając przede wszystkim percepcję kanałów wysokich, bez konieczności używania dodatkowych głośników. DTS uzyskuje dźwięki otoczenia 3D natywnie bez procesu konwersji dźwięku z 2D na 3D.
Disney +
Wszystko, co musisz wiedzieć o Disney+. Znajdziesz tu najwspanialsze historie Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych Wojen, National Geographic i Star. Odkryj jeszcze więcej powodów, dla których warto pokochać Disney+.
Netflix
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
Prime Video
Zaspokój apetyt na wysokiej jakości rozrywkę w domowym zaciszu. Ciesz się niezliczonymi filmami i serialami, a także nagradzanymi produkcjami Prime Originals.
YouTube
Zobacz, co obecnie ogląda świat - od najgorętszych teledysków po popularne gry, filmy, programy, wiadomości, naukę, fitenss i nie tylko.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 43LV3E63DG |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | VIDAA |
| Obraz | HDR |
| Obraz | TRU Micro Dimming |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | TRU Resolution |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Tak |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Gniazda we/wy | 1 x Coaxial |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 42 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 561 mm |
| Wysokość z podstawą | 608 mm |
| Szerokość | 965 mm |
| Głębokość | 87 mm |
| Głębokość z podstawą | 257 mm |
| Waga | 8.9 kg |