Toshiba Telewizor LED 43 cale 43UA2363DG
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
43UA2363DG
Chromecast built-in
Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną rozrywkę z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora.
Google Play
Google Play Movies&TV
HDR10, Hybrid Log Gamma
Netflix
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
PrimeVideo
YouTube
Dolby Atmos
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
43UA2363DG
Panel D-LED
Przekątna ekranu 43"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 250 cd/m²
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-S
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz HDR
Obraz TRU Resolution
Obraz UHD Upscaling
Obraz HDR10
Obraz TRU Micro Dimming
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje EPG
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • YouTube
  • Prime Video
  • Google Assistant
  • Netflix 4K
  • Youtube 4K
System dźwięku
  • Dolby Audio
  • Rodzaj głośnika: Down Firing
  • Tryby dźwięku: smart, film, muzyka, wiadomości
  • Dolby Atmos
  • Equalizer: 5 band
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 16 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Tak
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 51 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria pilota (AAA)
  • Skrócona instrukcja obsługi
Wysokość 561 mm
Wysokość z podstawą 608 mm
Szerokość 965 mm
Głębokość 87 mm
Głębokość z podstawą 257 mm