Producenci
Toshiba Telewizor LED 43 cale 43UA5D63DG
Opis
43UA5D63DG
- Wyobraźnia się urzeczywistnia. Odkryj prawdziwą moc wyjątkowej jakości obrazu, ulepszonego kontrastu oraz bardziej harmonijnego i naturalnego ruchu na ekranie. Dzięki procesorowi TRU Picture Engine możesz cieszyć się żywymi obrazami, cokolwiek wyświetlasz - w tym telewizją na żywo i nagraniami w jakości Full HD i HD.
- Wszystkie nasze telewizory 4K HDR, odznaczone logo 4K HDR Ultra HD, obsługują i wiernie wyświetlają treści w rozdzielczości 4K HDR w ich pełnej krasie.
- Współpracując z Onkyo, Toshiba tworzy telewizory zapewniające dźwięk najwyższej próby. Nasze telewizory wyposażone są w głośniki Onkyo, co pozwala im emitować jeszcze wyraźniejszy dźwięk, niezależnie od tego, czy jest to muzyka czy dialogi. Zestrojone przez inżynierów Onkyo głośniki stworzono, by zapewnić realistyczny dźwięk, który będzie dobrze słyszalny z każdego miejsca w pomieszczeniu.
- Google Play to Twoja nieograniczona rozrywka. Łączy w sobie całą ulubioną rozrywkę i pomaga odkrywać ją na nowe sposoby, zawsze i wszędzie.
- Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną rozrywkę z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora.
- Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
- Zaspokój apetyt na wysokiej jakości rozrywkę w domowym zaciszu. Ciesz się niezliczonymi filmami i serialami, a także nagradzanymi produkcjami Prime Originals.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 43UA5D63DG |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 320 cd/m² |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | Analogowy |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Android TV |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | Dolby Vision HDR |
| Obraz | MEMC |
| Obraz | TRU Resolution |
| Obraz | TRU Flow |
| Obraz | UHD Upscaling |
| Obraz | HDR |
| Obraz | TRU Micro Dimming |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Optical |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 51 W |
| Wysokość | 560 mm |
| Wysokość z podstawą | 600 mm |
| Szerokość | 966 mm |
| Głębokość | 69 mm |
| Głębokość z podstawą | 216 mm |
| Waga | 7.9 kg |