Toshiba Telewizor LED 43 cale 43UA5D63DG
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
43UA5D63DG
  • Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną rozrywkę z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora.
  • Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
43UA5D63DG
Panel D-LED
Przekątna ekranu 43"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 320 cd/m²
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-S
Tuner TV Analogowy
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz HDR10
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz MEMC
Obraz TRU Resolution
Obraz TRU Flow
Obraz UHD Upscaling
Obraz HDR
Obraz TRU Micro Dimming
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje EPG
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • YouTube
  • Prime Video
  • Google Assistant
  • Netflix 4K
  • Youtube 4K
System dźwięku
  • Dolby Audio
  • Moc wyjściowa audio (RMS): 2 x 10 W
  • Rodzaj głośnika: Down Firing
  • Tryby dźwięku: smart, film, muzyka, wiadomości
  • DTS
  • Equalizer: 5 band
  • Onkyo
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Optical
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 51 W
Wysokość 560 mm
Wysokość z podstawą 600 mm
Szerokość 966 mm
Głębokość 69 mm
Głębokość z podstawą 216 mm