Toshiba Telewizor LED 50 cali 50UA5D63DG
Dostępność: brak towaru
Opis
50UA5D63DG
  • Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną rozrywkę z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora.
  • Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
50UA5D63DG
Panel D-LED
Przekątna ekranu 50"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 320 cd/m²
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz HDR
Obraz UHD Upscaling
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz HDR10
Obraz TRU Micro Dimming
Obraz TRU Flow
Obraz TRU Resolution
Obraz MEMC
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje EPG
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • YouTube
  • Prime Video
  • Google Assistant
  • Netflix 4K
  • Youtube 4K
System dźwięku
  • Dolby Audio
  • Moc wyjściowa audio (RMS): 2 x 10 W
  • Rodzaj głośnika: Down Firing
  • Tryby dźwięku: smart, film, muzyka, wiadomości
  • DTS
  • Equalizer: 5 band
  • Onkyo
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Optical
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 54 W
Wysokość 648 mm
Wysokość z podstawą 686 mm
Szerokość 1120 mm
Głębokość 69 mm
Głębokość z podstawą 216 mm