Toshiba Telewizor LED 50 cali 50UV2363DG
Dostępność: brak towaru
Opis
50UV2363DG
VIDAA
4K Ultra HD
Dolby Audio
akcji toczącej się na ekranie dzięki Dolby Audio.
USB Cloning
Disney+
Netflix
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
PrimeVideo
YouTube
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
50UV2363DG
Panel D-LED
Przekątna ekranu 50"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 275 cd/m²
Tuner TV DVB-S
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Tak
System TV VIDAA
Obraz HDR10
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz UHD Upscaling
Obraz HDR
Obraz TRU Micro Dimming
Obraz TRU Resolution
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • YouTube
  • Prime Video
  • Amazon Alexa
  • Netflix 4K
  • YouTube 4K
System dźwięku
  • Dolby Audio
  • Rodzaj głośnika: Down Firing
  • Tryby dźwięku: Music, Movie, Speech, Classic, Flat, User
  • Equalizer: 5 band
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Tak
Telegazeta (pamięć)
Tak
Bluetooth Nie
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 54 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot
  • 2 x Bateria pilota (AAA)
  • Skrócona instrukcja obsługi
Wysokość 648 mm
Wysokość z podstawą 696 mm
Szerokość 1120 mm
Głębokość 87 mm
Głębokość z podstawą 257 mm