Toshiba Telewizor LED 55 cali 55UA5D63DG
Dostępność: brak towaru
Opis
55UA5D63DG
  • Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną rozrywkę z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora.
Model
55UA5D63DG
Panel D-LED
Przekątna ekranu 55"
Proporcje obrazu 16:9
Jasność 350 cd/m²
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz HDR10
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz MEMC
Obraz TRU Micro Dimming
Obraz TRU Flow
  • Prime Video
  • Google Assistant
  • Dolby Audio
  • Moc wyjściowa audio (RMS): 2 x 10 W
  • Rodzaj głośnika: Down Firing
  • Tryby dźwięku: smart, film, muzyka, wiadomości
  • DTS
  • Equalizer: 5 band
  • Onkyo
  • Ger (D) + Nicam Stereo
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Bluetooth Tak
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Optical
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 64 W
Wysokość 711 mm
Wysokość z podstawą 751 mm
Szerokość 1234 mm
Głębokość 69 mm
Głębokość z podstawą 245 mm